Porady online

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy serwis porad on-line. Za jego pośrednictwem możecie Państwo uzyskać poradę prawną, opinię prawną, projekt umowy lub pisma procesowego np. pozwu, odpowiedzi na pozew, zażalenia, apelacji bez konieczności osobistego spotkania. W celu uzyskania usługi prawnej on-line należy:

  • przesłać wiadomość za pomocą formularza zawierającą wiadomość wraz z opisem swojego problemu oraz dołączyć niezbędne dokumenty do zbadania sprawy,
  • następnie otrzymacie Państwo wiadomość zwrotną wraz z ceną za zleconą usługę,
  • w przypadku zlecenia nam usługi, należność należy wpłacić na rachunek bankowy 92 1140 2004 0000 3102 6060 0313
  • porada prawna zostanie udzielona w zależności od stopnia jej skomplikowania w ciągu 24 lub 48 godzin

Administratorem Państwa danych osobowych jest Przemysław Babiarz, właściciel firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Babiarz, z siedziba w Andrychowie przy ul. Szewskiej 14, NIP: 5512464076, REGON: 123220025. Przetwarzamy dane wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie (realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w celu kontaktu z użytkownikiem strony – podstawa przetwarzania). Państwa dane zostaną usunięte do trzech lat. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kancelaria(@.)babiarz.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy, a ponadto macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania, a także do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu odpowiedzi na pytanie.


akcteptuję regulamin świadczenia pomocy prawnej drogą elektroniczną