Obsługa prawna firm i doradztwo korporacyjne

W ramach obsługi prawnej firm oraz oferowanego doradztwa korporacyjnego, świadczymy pomoc prawną na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej.

Doradzamy wybór odpowiedniej formy prawnej dla planowanego profilu działalności. Prowadzimy kompleksową bieżącą obsługę prawną firmy – Państwa przedsiębiorstwa. W tym zakresie  przygotowujemy uchwały organów spółek, sporządza i opiniuje umowy, statuty, regulaminy. Sporządzamy także opinie prawne, przygotowujemy dokumenty przetargowe, reprezentujemy w sporach z wierzycielami na każdym ich etapie, dokonujemy oceny prawnych aspektów transakcji handlowych. Nasi Prawnicy biorą udział w negocjacjach prowadzonych przez Klienta oraz występują w charakterze pełnomocnika przy negocjowaniu i zawieraniu umów z kontrahentami. W zależności od potrzeb i ram świadczonej obsługi prawnej firmy w zakresie naszych usług mieści się także windykacja należności o ile nie została zlecona  osobną umową.

Patrząc na problemy naszych Klientów wiemy, że obsługa prawna firmy, w pełnym tego słowa znaczeniu jest obecnie na wagę złota.

Gwarantujemy pełne zaangażowanie i profesjonalizm przy świadczeniu usług na rzecz podmiotów gospodarczych  w ramach zleconej nam obsługi prawnej firmy i doradztwa korporacyjnego.